Atgal

Klaipėdoje duris atvėrė naujas palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius


Teksto dydis:

Elderly woman in a wheelchair sitting next to an elderly man, gazing at a sea view.

© Kspic archyv.

Klaipėdoje duris atvėrė naujas, VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centro, PALAIKOMOJO GYDYMO IR SLAUGOS skyrius, kuriame yra teikiamos pirminio lygio, stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos. Skyrius įsikūręs adresu: Pievų Takas 38, Klaipėda.

Modernizuotas skyrius talpina 20 asmenų, kuriems paslaugos (palaikomojo gydymo ir slaugos) – NEMOKAMOS. Šios paslaugos finansuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų.*

Asmenys, besikreipiantys dėl stacionarinių palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų, privalo:

1. Būti drausti privalomuoju sveikatos draudimu;

2. Turėti gydančio gydytojo arba šeimos gydytojo siuntimą (Forma Nr. 027/a) dėl ligos, kuri atitinka kriterijų (-us), numatytus LR SAM 2012 m. gegužės 4 d. įsakyme Nr. V-393 „Dėl palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos teikimo reikalavimų aprašo patvirtinimo“.

* Tais atvejais, kai pacientas yra išnaudojęs 120 kalendorinių dienų per metus gulėjimo trukmę, tačiau nori tęsti gydymą, galima pasinaudoti mokamomis paslaugomis (1 paros kaina 30 eu.).

Plačiau apie paslaugų gavimo sąlygas galite konsultuotis VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centre, telefonais: 846211283; 846212664; 867840806;

El. Paštu: info@kspic.lt arba atvykę adresu: Šilutės pl. 2-529, Klaipėda.

Atgal

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *