IT Paslaugos

disabled_man_icon
Neįgaliųjų versijos diegimas

Tinklapio „neįgaliosios versijos“ diegimas, tai naujo svetainės dizaino sukūrimas. Tinklalapis pritaikomas asmenims, turintiems regėjimo sutrikimų: panaikinamos ryškios, akį dirginančios spalvos, keičiami paveikslėlių/nuotraukų , turinčių itin smulkių detalių, dydžiai bei didinamos teksto raidės.

designjpg
WEB DIZAINAS

Pagal kliento lūkesčius ir pageidavimus atnaujinamas ir koreguojamas jau esamos svetainės dizainas, spalvos, stilius.

How-to-Create-Simple-Web-Banners-steps-0
REKLAMINIAI SKYDELIAI

Didžiausio populiarumo susilaukianti bei daugiausia lankytojų pritraukianti svetainės dalis – reklaminiai skydeliai (angl. Banners), kurie gali būti statiški ar animuoti.
Siūlome šių dydžių reklaminių skydelių gamybą:

1455771673programming
Svetainių sukūrimas, korekcija ir administravimas

Įstaigos svetainė – Jūsų vardas bei veidas internetinėje erdvėje. Tai puiki investicija į sėkmingą, efektyvų, visapusišką verslą. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų klientai bei partneriai internetinėje svetainėje galėtų patogiai ir greitai rasti visą jiems reikalingą informaciją. Mes sukursime svetainę pagal Jūsų poreikius, koreguosime ir administruosime esamą svetainę.

mobile-responsive-website-design1
Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Mobilioji svetainės versija ne galimybė, o būtinybė, kuria turėtų pasinaudoti visi, siekiantys savo svetaines padaryti prieinamesnes kiekvienam vartotojui.
Jūsų svetainę galime pritaikyti didelės raiškos ekranams, planšetėms, mob. telefonams.

social-media-icon-signs-ss-1920-800x450
Svetainės socializacija

Socialiniai tinklai – viena populiariausių įstaigos pasiekiamumo priemonių, tai tarsi dar viena vizitinė kortelė vartotojui. Todėl siūlome sukurti socialinių tinklų paskyras, jas administruoti, apipavidalinti ir pritraukti didesnę klientų auditoriją.

Dėl išsamesnės informacijos ir paslaugų įkainių kreipkitės elektroniniu paštu: info@kspic.lt ir kontaktiniais telefonais: 867066301, 864549444