Psichologinė vaiko piešinio analinė

Piešinys – tai langas, pro kurį galime pažvelgti į mus supančią aplinką vaiko akimis. Mažųjų piešiniai atspindi ne tik jų patirtį, bet ir jausmus, net ir tuos, kurių jie patys negali įvardinti, nepažįsta ar slepia. Profesionali piešinio analizė papildo ir patikslina informaciją apie vaiko fizinę ir protinę raidą, santykį su šeimos nariais, socialumą bei vaiko pasąmonėje slypinčias mintis.

Mieli tėveliai, jei Jūsų vaiko laukia naujas gyvenimo etapas: darželis, mokykla, persikraustymas arba – jį palietė“ trauminis įvykis: tėvų skyrybos, mirtis, nelaimingas atsitikimas ir pan. -susisiekite su mumis! Mes Jums pateiksime išsamią vaiko piešinio analizę, paaiškinimus ir psichologo pastebėjimus. Jeigu bus matomas poreikis, išduosime rekomendaciją kreiptis dėl tolimesnio bendravimo su vaikų raidos specialistais ar vaikų psichiatrais.

Psichologė atvyks pas Jus į namus, siekiant užtikrinti vaikučiui jo namų ramybę. Piešinys piešiamas vaikui visiškai įprastoje namų aplinkoje, t.y. dalyvaujant mamai, tėčiui ar broliams/seserims, nesuteikiant jam jokio įtarimo, kad bus stebimas ir analizuojamas. Vaikas turi jaustis visiškai ramus. Išsami analizė tėveliams pateikiama 1 – 3 d.d. laikotarpyje, po piešinio užbaigimo. Norėdami užsisakyti paslaugą kreipkitės el.paštu psichologe@kspic.lt arba tel. nr. (8-46) 212 664 | +370 670 66301.

Vaiko piešinio analizė visiškai konfidenciali paslauga Jums!

Visos paslaugos kaina 37 Eurai.