Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Slauga-priežiūra-užimtumas

slauga namuose

Slauga ir priežiūra senyvo amžiaus žmonėms namuose stengiamasi teikti maksimaliai ilgą laiką. Tokiu būdu siekiama sukurti aplinkybes ir sąlygas kuo ilgiau būti aktyviu, gyventi savo namuose, kartu su artimaisiais ar savarankiškai tvarkyti savo buitį. Ypatingai didelis dėmesys sutelktas į senyvo amžiaus žmonių priežiūrą namuose, stengiamasi sukurti komfortiškas gyvenimo sąlygas bei mažinti vienatvės ir bejėgiškumo jausmą.
Duomenų bazėje raskite slaugos paslaugas namuose teikiančias įmones, sužinokite kokias paslaugas siūlo ir pasirinkite tinkamiausią variantą.

Klaipėdos Hospisas / VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras

Teikiamos slaugos, priežiūros užimtumo ir paliatyvios pagalbos paslaugos įstaigoje.

Teikiamos slaugos, priežiūros užimtumo ir paliatyvios pagalbos paslaugos klientų namuose.

Jūros gatvė 4, Klaipėda Klaipėda
socialiniu-paslaugu-informacijos-centras

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras

Informavimas ir konsultavimas. Ligonių neįgaliųjų transportavimas ir palyda. Kineziterapeuto paslaugos klientų namuose. Asmeninio asistento pagalba senyvo amžiaus ir / ar neįgaliems asmenims.

Naikupės g. 21 Klaipėda
Socialinės paramos centras

BĮ Socialinės paramos centras

Informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas, dokumentų rengimas ir palyda. Sociokultūrinės paslaugos. Transporto teikimas. Techninės pagalbos neįgaliesiems teikimas. Pagalba į namus ir dienos socialinės globos paslaugos. Užsieniečių integracijos paslaugos. Aprūpinimas būtiniausiais drabužiais, avalyne, maisto produktais ir kt. daiktais.

salumeda

UAB „Salumeda”

Šeimos medicinos paslaugos, paliatyvioji pagalba namuose ir įstaigoje, ambulatorinės slaugos paslaugos klientų namuose, dienos socialinė globa, kineziterapeuto paslaugos klientų namuose.

Sportininkų g. 16-27 Klaipėda
Ori senatvė, logotipas

VšĮ Ori Senatvė

Teikia pagalbą į namus vaikams ir suaugusiems asmenims su negalia bei senyvo amžiaus asmenims. Teikia dienos socialinę globą kliento namuose. Teikia paslaugas paliatyviems ligoniams namuose.

Taikos pr. 28 - 906 Klaipėda

Klaipėdos Marijos Karalienės taikos Caritas

Vienišų senolių bie neįgaliųjų lankymas ir pagalba namuose. Teikiama parama maistu, rūbais, daiktais. Organizuojami senjorų klubai bei išklausymo paslaugos.