Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas

Socialinių paslaugų informacijos centras

socialiniu-paslaugu-informacijos-centras

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras, tai fizinio asmens įsteigtas viešasis juridinis vienetas, turintis paramos gavėjo statusą ir veikiantis pagal įstaigos įstatus.

Centro tikslas – sudaryti sąlygas asmeniui (šeimai) rasti visą reikiamą informaciją rūpimais socialiniais klausimais vienoje vietoje.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Pagalba parama, informavimas ir konsultavimas

Informavimas ir konsultacijos

Reikalingos informacijos apie socialinę pagalbą suteikimas. Kartu analizuojama asmens (šeimos) probleminė situacija ir ieškomi geriausi problemos sprendimo būdai.

.

Ar žinote, kad Jūsų mieste yra socialines paslaugas teikiančių privačių ir valstybinių įstaigų? Trumpai apžvelkime Klaipėdos miestą

 • Su asmenimis, turinčiais priklausomybes nuo žalingų įpročių dirba 15 įstaigų;
 • Senyvo amžiaus asmenų priežiūra rūpinasi 17 įstaigų;
 • Paslaugas neįgaliesiems teikia 46 įstaigos;
 • Pagalba vienišoms mamoms gali suteikti 5 įstaigos;
 • Šeimomis (gausiomis, rizikos grupės) rūpinasi 12 įstaigų;
 • Priežiūrą ir pagalbą specialiųjų poreikių turintiems vaikams – 21 įstaiga.

Patarimai kaip teisingai pasirinkti

Mes nemokamai informuojame, konsultuojame ir siūlome socialinių problemų sprendimo alternatyvas. Pasidalinkite su mumis savo problemomis ir mes Jums padėsime surasti jų sprendimo būdus.

Visais, jums kylančiais klausimais, drąsiai kreipkitės į mus! Mes pasiruošę išklausyti ir Jums padėti. Lauksime Jūsų klausimų telefonu (8 46) 212 664 ir  (8 645) 49 444 arba el.paštu info@kspic.lt.
Kviečiame atvykti į Socialinių paslaugų informacijos centrą adresu Naikupės g. 21-16, Klaipėda.


Transportas, automobilis, neįgaliųjų transportavimas

Ligonių ir neįgaliųjų transportavimas

Šia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas – nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar socialinio statuso. Ji pritaikyta tiek žmonėms judantiems vežimėlio pagalba, tiek gulintiems ar sėdintiems  ligoniams.

.
Judėk neribotai su Socialinių paslaugų informacijos centru!

Neįgaliųjų bei ligonių transportavimas Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

Paslauga gali būti suteikta per 1 – 3 valandas!

Tai paslauga, kuria gali pasinaudoti kiekvienas – nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar socialinio statuso. Ji pritaikyta tiek žmonėms judantiems vežimėlio pagalba, tiek gulintiems ar sėdintiems  ligoniams.

Trumpai apie teikiamą paslaugą

 • Paciento nešimo paslauga, jei gyvenate name, kuriame nėra lifto.
 • Mes pasirūpiname reikalingomis transportavimo priemonėmis – neįgaliojo vežimėliu, lova – vežimėliu (gulinčiam ligoniui), neštuvais.
 • Pacientai transportuojami komfortabiliu Ford Transit Tourneo mikroautobusu. Vienu metu automobilyje gali vykti:
  • 1 gulintis ligonis ir iki 2 lydinčių asmenų.
  • 1 gulintis ligonis, 1 sėdintis neįgalusis ir 1 lydintis asmuo.
 • Kelionės metu su keleiviais važiuoja bei juos lydi du vairuotojai – asistentai.
 • Paslaugos kaina priklauso nuo aukšto, į kurį nešamas pacientas bei nuvažiuotų kilometrų skaičiaus.

! Paslauga yra skirta ne greitosios pagalbos klientams (kai reikalinga medicininė priežiūra transportuojant). Transportavimo metu medicinos paslaugos neteikiamos!

Pervežimo paslaugą galima užsisakyti kiekvieną darbo dieną  nuo 8:00 iki 17:00 val., telefonu:  (8 645) 49444 arba el.paštu pervezimas@kspic.lt.

Jeigu transportavimas reikalingas savaitgaliais – paslaugą reikia užsakyti prieš 1 – 3 dienas.


Slauga, priežiūra, užimtumas, asistentas

Asmeninis asistentas

Asmeninio asistento tikslas ir misija – atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, suteikti pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje, padėti atlikti užduotis, kurios kitų akimis atrodo labai paprastos – pagalba atliekant buities darbus, palyda į gydymo įstaigas ar laisvalaikio erdves, pasivaikščiojimas parke ar net paprastas pokalbis kartais būna labai reikalingas.

.

Kiekvienas žmogus su negalia nori būti nepriklausomas, pats kontroliuoti savo gyvenimą, turėti laisvę gyventi kaip nori, būti kur nori, keliauti ar aktyviai dalyvauti socialinėje veikloje. Teikiant paslaugas, kiekvienu atveju individualiai nusprendžiama kurios pagalbos priemonės yra būtinos. Pateikus prašymą gauti paslaugas, individualiai yra vertinamas kiekvieno kliento poreikis jas gauti. Įstaigos socialinis darbuotojas vyksta pas klientą į namus susipažinti, pamatyti aplinką kurioje asmuo gyvena ir įvertinti paslaugų poreikį.

Teisę į asmeninio asistento paslaugas turi asmenys

 • Kurių deklaruota ir (ar) faktinė gyvenamoji vieta yra Klaipėdos mieste arba jie įtraukti į Klaipėdos miesto savivaldybės gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą;
 • Kuriems LR Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka nustatytas neįgalumo lygis arba darbingumo lygis dėl fizinės ir (ar) kompleksinės negalios;

Prioritetas šias paslaugas gauti teikiamas asmenims, kurie mokosi, dirba arba ieško darbo, taip pat, asmenims, kurie gyvena vieni ir tiems, kurie siekia gyventi savarankiškai nepaisant negalios ar senyvo amžiaus, kurie nori veikti, judėti ir būti aktyviais visuomenės nariais.

Daugiau informacijos (8 645) 49444 arba el.paštu info@kspic.lt


Psicholoinė pagalba, porų konsultacijos

Porų konsultacijos

Gyvename pakankamai įtemptu metu: greitas gyvenimo tempas, aplinkos keliami lūkesčiai, buitis ir rutina ne visada šeimos gyvenime atsiliepia teigiamai. Nenuostabu, kad ir poros tarpasmeniniuose santykiuose susiduria su konfliktais, neretai peraugančiais į krizinius periodus.
Vis tik, tyrimai įrodo, kad ne problemų nebuvimas skiria laimingas ir nelaimingas poras, bet jų bendravimo pobūdis ir gebėjimas kalbėtis apie savo problemas ir sunkumus.

.

Sulaukiame nemažai Jūsų klausimų apie porų konsultacijas, tad informuojame, kad sėkmingai 35 metus gyvenantys ir savo santykius nuolat puoselėjantys šeimos konsultantai pasiruošę Jus išklausyti, padėti išspręsti kylančius sunkumus ir grąžinti santykiams kokybę.

Daugiau informacijos telefonu (8 645) 49444 arba el. paštu info@kspic.ltPagalba, parama, socialiniai projektai

Socialiniai projektai

Dalyvavimas, pagalba ir partnerystė rengiant socialinius projektus. Socialinių projektų sąrašas.

Skip to content