Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
INFORMACIJA DĖL ŠALPOS IŠMOKŲ MOKĖJIMO

INFORMACIJA DĖL ŠALPOS IŠMOKŲ MOKĖJIMO

Informuojame, kad šalpos pensijų ir slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie anksčiau buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas iki 2018 m. balandžio 1 d. privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Šalpos pensijos bei slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinės kompensacijos skiriamos ir mokamos tik deklaravusiems gyvenamąją vietą arba įtrauktiems į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą gyventojams.

Nedeklaravę savo gyvenamosios vietos arba neįtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą nuo 2018 m. balandžio 1 d. neturės teisės gauti visų šalpos pensijų bei slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų.

Gyvenamąją vietą galima deklaruoti internetu, naudojantis Elektroniniais valdžios vartais arba atvykus į Gyvenamosios vietos deklaravimo poskyrį (S. Šimkaus g. 11, 1 kab.). Interesantai priimami pagal išankstinę registraciją. Registruotis galima tel. (8 46 ) 39 61 02, el. paštu ruta.baltrusaitiene@klaipeda.lt; dana.zemguliene@klaipeda.lt. Darbo laikas: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 8 val. iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 val. iki 15.45 val. (nuo 12 val. iki 12.45 val. – pietų pertrauka).

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos

Socialinių reikalų departamento

Socialinės paramos skyriaus informacija

Šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt/skelbimai/informacija-del-salpos-ismoku-mokejimo/4061

Skip to content