Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
INFORMACINĖ DUOMENŲ BAZĖ – NAUDA IR ĮSTAIGOMS IR GYVENTOJAMS

INFORMACINĖ DUOMENŲ BAZĖ – NAUDA IR ĮSTAIGOMS IR GYVENTOJAMS

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras sėkmingai vykdo Klaipėdos miesto vietos veiklos grupės inicijuotą projektą „Socialinių paslaugų infocentro kūrimas Klaipėdos mieste”, kuris yra finansuojamas Europos Sąjungos Fondo agentūros ir Klaipėdos miesto savivaldybės lėšomis.

Projekto tikslas  – centralizuoto taško, kuriame galima gauti informaciją apie visas Klaipėdos mieste prieinamas socialines paslaugas, sukūrimas ir tarpininkavimas jas gaunant.  Tokiu būdu siekiama išplėsti informavimo paslaugų prieinamumą. Tiesa, svarbu paminėti, kad šis projektas skirtas socialinę atskirtį patiriantiems asmenims (neįgaliesiems, daugiavaikėms šeimoms, vienišoms mamoms, beglobiams vaikams, senjorams, senyvo amžiaus asmenims, asmenims slaugantiems artimuosius).

Sėkmingai įsibegėjus projektui sukūrėme ifnormacinę duomenų bazę, kurioje sutalpinome įstaigas teikiančias socialines paslaugas Klaipėdos mieste. Informacija pateikiama aiškiai ir susistemintai, pridedant kontaktinius duomenis ir nuorodą į svetaines bei socialinių tinklų puslapius.

Tai puikus įrankis tiek kolegoms, norint praplėsti akiratį ir sužinoti apie mieste veikiančias įstaigas, tiek gyventojams, norint pasinaudoti paslaugomis ir išsirinkti tinkamiausią įstaigą.

Jeigu Jūs esate socialinių paslaugu teikėjas, dirbate Klaipėdos mieste ir norite, kad Jūsų įstaiga būtų įtraukta į duomenų bazę – kreipkitės ir mes būtinai tai padarysime ( jei to dar nepadarėme)!
Mus pasiekti galite telefonu: 864549444
El.p.: info@kspic.lt
Adresu: Naikupės 21 – 16, Klaipėda


Skip to content