Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI KLAIPĖDOS MIESTE

KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI KLAIPĖDOS MIESTE

Nuo liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su partneriais vykdo iš ES struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“.

Nemokamos ir ilgalaikės paslaugos kiekvienai Klaipėdos miesto šeimai: psichologo konsultacijos, asmeninio augimo grupės, terapinės grupės, mokymai nėščiosioms, mokymai tėvams, vaikų ir paauglių grupės, grupės moterims, teisininko konsultacijos, mediacijos paslaugos, šeimų stovyklos ir šventės, šeimų klubai, trumpalaikė vaikų priežiūra ir kt.

Pirmą kartą dėmesys  skiriamas kiekvienai šeimai neišskiriant jokių grupių! Projekto tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienai miesto šeimai gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes, ją stiprinti ir įgalinti.

Projekto partneriai iki 2020 metų miesto šeimoms teiks nemokamas individualias bei grupines psichologines, teisines konsultacijas, kvies į mokymus įvairiomis temomis vaikus, paauglius, šeimas, būsimus tėvus, burs šeimas į aktyvias veiklas, dienos stovyklas ir šventes, teiks mediacijos bei trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugas. Šeimos galės pasirinkti iš daugiau nei 20 skirtingų nemokamų veiklų!

Projekto partneriai, teiksiantys paslaugas – Labdaros ir paramos fondas Dvasinės pagalbos jaunimui centras, Labdaros ir paramos fondas „Dienvidis“, „Būties jaukuma“ ir Socialinių paslaugų informacijos centras. Biudžetinė įstaiga Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras teiks visapusišką informaciją  įvairiomis informavimo priemonėmis apie projekto veiklas ir jas vykdančias įstaigas.

Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“ įgyvendinimo laikotarpis – 2017 m. gegužė–2020 m. liepa. Bendra projekto suma – 974627,00 Eur.

Tikimasi, kad projekto rėmuose Klaipėdoje įvairiomis paslaugomis pasinaudos 1200 šeimų. Liepą ir rugpjūtį įvairiomis paslaugomis pasinaudojo 237 asmenys, rugsėjį – 182 asmenys, spalį – 245 asmenys.

Projekto sumanytojai ir partneriai siekia, kad paslaugų prieinamumas būtų paprastas bei apie jas sužinotų kuo daugiau miesto šeimų, todėl jau dabar veikia „Facebook“ puslapis Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste ir greitu metu visa informacija bus pasiekiama projekto interneto svetainėje.

Kviečiame Klaipėdiečius, nuo 2017 m. liepos 3 d. kreiptis į BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrą, Debreceno g. 48, Klaipėda, tel. (8 46) 41 22 85, kur bus suteikta pirminė konsultacija apie galimas gauti paslaugas.

Šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lit/Veikia-draugystes-bendravimo-telefonu-ir-pagalbos-linija-garbaus-amziaus-zmonems/8677200

Skip to content