Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Maltiečiai pradžiugino vienišus senjorus

Maltiečiai pradžiugino vienišus senjorus

Ką tik baigėsi maltiečių ir Savanorių centro vykdytas projektas, kurio tikslas – suteikti pozityvių emocijų ir veiklos vienišiems garbaus amžiaus žmonėms.

Maltiečių idėja į pagalbą pasitelkti terapinę kalytę Marselę neliko neįvertinta. Demonstruodama savo sugebėjimus, Tulearo bišono veislės keturkojė pradžiugino ir prablaškė senjorų kasdienybę.

Džiugu, kad socialinę atskirtį mažinantys projektai kuria šviesias ir pozityvias nuotaikas net jautriausioms visuomenės grupėms.

„Manome, kad įgyvendinti šį projektą mums pavyko sėkmingiau nei tikėjomės. Todėl šiemet vėl bandysime sudalyvauti konkurse. Pamatę, kokią naudą senjorams teikia terapinė kalytė, maltiečiai apmokė ir daugiau savo augintinių. Taigi, bandysime pratęsti šią iniciatyvą ir įgyvendinti naujas idėjas“, – apie naujas galimybes vystyti iniciatyvą pasakoja Maltos ordino pagalbos tarnybos Klaipėdos skyriaus vadovas Bronius Einars.

Be to, projekte aktyviai dalyvavo ir jaunoji karta. Jaunieji maltiečiai džiaugėsi galėdami prisidėti prie iniciatyvos – ne tik suteikti geros nuotaikos senjorams, bet ir pasisemti išminties iš jų.

Šaltinis: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-08-09-maltieciu-kaniterapijos-projektas-atvere-senjorams-ir-neigaliems-vaikams-nauja-geru-emociju-pasauli/147459

Parengė: Laura Barkauskaitė, VšĮ Kspic, RSV.

Skip to content