Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Mama sportuoja – vaikas pramogauja

Mama sportuoja – vaikas pramogauja

Pagaliau startavo projektas, pareikalavęs labai daug laiko ir pastangų, bet kartu atnešdamas neapsakomai džiaugsmingą vaikų krykštavimą bei šypsenas, sportuojančių mamų veiduose!

Tai projektas, skirtas mamoms, kurios nori sportuoti, bet neturi kur saugiai palikti savo vaikučių. VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras, atsižvelgdamas į aktyvių mamų prašymus, ėmėsi iniciatyvos, Klaipėdos širdyje – senamiestyje organizuoti sporto užsiėmimus mamoms, kai tuo tarpu, atskiroje, vaikams įrengtoje patalpoje, auklės – prižiūri mamų atžalas. Vieno užsiėmimo trukmė mamoms 55 minutės, todėl naujai įrengtame žaidimų kambaryje – laikas vaikams, tikrai neprailgsta. Sporto užsiėmimus veda profesionalios sporto trenerės, kurios klientėms gali pasiūlyti Kūno dizaino, Kalanetikos, Body Flex, Step, Anticeliutines treniruotes ir mankštas nėščiosioms.

Mama Sportuoja, Vaikas pramogauja

Užsiėmimai vyksta 3 kartus savaitėje. Vienos iš trenerių žodžiais tariant, „tai optimaliausias treniruočių skaičius per savaitę, norint pasiekti akivaizdžių rezultatų“.

Kol mamos sportuoja, atskiroje, naujai įrengtoje vaikų poilsio patalpoje – darbuojasi auklės.

Auklė Irina, Klaipėdos Universitete įgijusi vaikų auklėtojo – pradžios mokyklos mokytojo bei psichologijos mokytojo profesines kvalifikacijas. Tai nuoširdi, rami, itin atsakinga ir miela, 39 metų  moteris, kuri visą laiką leidžia su sportuojančių mamų vaikučiais ir organizuoja jų veiklą. Jai padeda auklytė Ieva, trykštanti energija ir optimizmu, be galo mylinti vaikus ir visa esybe atsiduodanti darbui su jais.

Dalinamės akimirkomis iš mamų sporto salės bei vaikų žaidimų kambario:

Visas mamas, kurios nori vasarą pasisitikti sveikos ir gražios – kviečiame sportuoti, o tuo tarpu,  jų mažiesiems pasiūlysime šiltą ir jaukią atmosferą, naujų draugų būrį bei smagų laiką.

Detali informacija Facebook grupėje: Mama Sportuoja! Ir kontaktiniu telefonu: 867066301

Skip to content