Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
NEMOKAMOS ASMENINIO ASISTENTO PASLAUGOS JUMS

NEMOKAMOS ASMENINIO ASISTENTO PASLAUGOS JUMS

Laisvė – viena pagrindinių žmogaus vertybių. Žmogus iš prigimties nori būti laisvas ir savarankiškas. Tačiau ne visi tokią galimybę turi. Neretai žmonėms ypač senyvo amžiaus ir neįgaliesiems reikia pagalbos kiekvieną dieną įvairiose gyvenimo situacijose. Tokią pagalbą žmonių namuose gali suteikti asmeninis asistentas.

Asmeninis asistentas – tai daugiafunkcinis specialistas, padedantis kitiems kompensuoti prarastus gebėjimus, trukdančius pilnavertei asmens savirealizacijai arba veikiančius jo kasdienį gyvenimą. Asmeninio asistento pagalba ne tik suteikia geresnę gyvenimo kokybę senyvo amžiaus ar negalią turintiems žmonėms, bet ir atveria galimybę oriam ir savarankiškam gyvenimui.

Nemokamos asmeninio asistento paslaugos į namus

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras nuo balandžio mėnesio įgyvendina projektą „Asmeninio asistento paslaugos senyvo amžiaus ir/arba neįgalumą turintiems asmenims“, kurį dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė. Asmeninio asistento paslaugos į namus teikiamos senyvo amžiaus asmenims ir neįgaliesiems, kurie negauna dienos socialinės globos paslaugų asmens namuose arba laukia eilėje socialinėms paslaugoms namuose ar institucijoje gauti. Projekto vykdymo laikotarpiu vienam asmeniui suteikiama galimybė išnaudoti 10 nemokamų asmeninio asistento valandų. Šiuo projektu siekiama užtikrinti nenutrūkstamą socialinių paslaugų teikimą tikslinei grupei, sudarant asmeniui sąlygas gauti pagalbą ir įgalinant jį būti savarankiškesniu asmens higienos, mitybos, judumo, socialinių santykių veiklose.

Norintys pasinaudoti asmeninio asistento paslaugomis ar sužinoti daugiau informacijos gali kreiptis tel. nr. (8 46) 212 664, (8 46) 211 283, 8 645 49 444 arba el. paštu. info@kspic.lt

Skip to content