Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Nepaskutinis noras

Nepaskutinis noras

„Net jei aš kiek ir skundžiuosi, – sako širdis, – tai tik todėl, kad esu žmogaus širdis, ožmonių širdys tokios. Jos bijosi įgyvendinti didžiausias savo svajones, nes mano, kad nėra jų vertos arba kad nesugebės jų realizuoti“ – ši, garsaus brazilų rašytojo Paulo Coelho, mintis nori nenori priverčia susimąstyti ar gyvename taip, kaip norime, ar įgyvendiname savo svajones ir karščiausius troškimus.

O gal jau senokai savo norus padėjome ant aukščiausios lentynos ir, laikui bėgant, net pamiršome apie jų egzistenciją, nes jie guli sau nebylūs, apkloti storiausiu dulkių patalu? Prisiminkime, kad ir paprasčiausią pasaką „Smaragdo miesto burtininkas“. Joje keturi herojai: mažoji Doroti, šiaudinė kaliausė, geležinis medkirtys bei bailusis liūtas keliauja į Stebuklų šalį ir įveikia daug kliūčių, kad tik galėtų išpildyti savo karščiausius troškimus. Šiuo atveju Jums nereikės daug vargti – VšĮ „Socialinių paslaugų informacijos centras“ tiesia pagalbos ranką vienišiems, sergantiems, prikaustytiems prie lovos ar neįgaliųjų vežimėlių asmenims, negalintiems patiems pasirūpinti savo norų įgyvendinimu ir siūlo paslaugą – „Nepaskutinis noras“.

Galbūt pasiilgote jūros ošimo, o gal išvis jo negirdėjote? Galbūt norite pasimėgauti miško ramybe ar pasiklausyti paukščių čiulbėjimo? Galbūt norite aplankyti, rodos, amžinybę nematytą ir pasiilgtą draugą ar artimą žmogų? Kad ir koks būtų jūsų troškimas – mes padėsime jam virsti realybe. Taip pat pasirūpinsime, kad ši kelionė Jums būtų ne tik nepamirštama, bet ir komfortabili. Tam turime visą reikiamą įrangą bei darbuotojus, pasiruošusius pagelbėti kiekvienoje situacijoje.

Reikėtų nepamiršti ir dar vienos svarbios rašytojo frazės: „ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą!“

Susisiekite su mumis tel: (8 46) 212 664, (8 46) 211 283, mob. tel: 86-70-66301, 86-45-49444 ar el. paštu: info@kspic.lt. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.