Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
PASINAUDOKITE NEMOKAMU ASMENŲ TRANSPORTAVIMU IR PALYDA!

PASINAUDOKITE NEMOKAMU ASMENŲ TRANSPORTAVIMU IR PALYDA!

Kiekvienam žmogui judėjimas ir mobilumas yra labai svarbu, tačiau senyvo amžiaus asmenims ar neįgaliesiems judėjimo funkcija dažniausiai yra stipriai apribota. Jiems be kitų pagalbos neįmanoma pasiekti sveikatos, priežiūros, reabilitacijos, užimtumo, ugdymo įstaigas.

Ypač sunku tiems, kurie gyvena daugiabučiuose, nes jie negali savarankiškai nusileisti laiptais, taip susidurdami su didelėmis susisiekimo, paslaugų pasiekimo, socialinių įgūdžių realizavimo problemomis.

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras jau įgyvendina projektą „Neįgaliųjų ir senyvo amžiaus asmenų transportavimas ir palyda“, kurį dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras transportavimo paslaugas Klaipėdoje teikia nuo 2015 metų ir šiuo projektu siekiama, kad būtų sudaryta galimybė šiomis paslaugomis pasinaudoti dar didesniam kiekiui sunkiai besiverčiančių ir gaunančių mažas pajamas senyvo amžiaus arba / ir turinčių negalią asmenų. Projekto metu asmenys turės galimybę nemokamai pasinaudoti paslauga, kuri apima: asmens nešimą iš/į pirmo/-ą aukštą, transportavimą nuo taško A iki taško B ir asmens palydą kelionės metu.

Projektu siekiama mažinti judėjimo funkcijos ribotumą ir didinti žmonių integraciją, teikiant jiems šias paslaugas. Automobilis pritaikytas tiek judantiems vežimėlio pagalba, tiek gulintiems ar sėdintiems. Vairuotojų-asistentų rūpestis, dėmesys ir pagarba garantuojama kiekvienos kelionės metu!

Norintys pasinaudoti pervežimo paslaugomis ar sužinoti daugiau informacijos gali kreiptis tel. nr. (8 46) 212 664, 8 645 49 444.

Skip to content