Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Projektas „Trys seserys“ atkeliavo į Klaipėdą

Projektas „Trys seserys“ atkeliavo į Klaipėdą

Ar esate girdėję laimingos moters sėkmės formulę? Ją susikurti gali kiekviena moteris, tačiau reikia pasitikėti savimi, ryžtingai siekti tikslo, o svarbiausia – skirti dėmesio ne tik kitiems, bet ir sau. Tai daryti moteris ragina ir joms padeda projektas „Trys seserys“.

„Trijų seserų“ iniciatyva paremta noru ir pastangomis pagelbėti moterims atrasti save. Seserų komandą sudaro aktyvios savanorės ir partnerės išmanančios psichologijos, mados, teisės, meno ar kitas sritis bei galinčios pasidalinti savo žiniomis, patirtimi su moterimis, kurioms šie patarimai atveria galimybę būti stipresnėms.

Projekto socialinės erdvės įsikūrusios Vilniuje (prekybos centras „GO9“) ir Klaipėdoje (mados ir verslo centras „Herkaus galerija“). Socialinėje erdvėje įrengta vieta seminarams, biblioteka ir labdaros krautuvėlė.

Seminarų erdvėje dalinamasi aktualiausia, įdomiausia ir reikalingiausia informacija, patarimai išbandomi praktiškai, kalbamasi ir diskutuojama apie savo patirtis. Dalyvavimas seminaruose moterims padeda išgirsti, sužinoti, išmokti naujų dalykų, kuriuos galima pritaikyti savo asmeninio ar profesinio gyvenimo pokyčiuose. Organizuodamos nemokamus seminarų ciklus, „Trys seserys“ keliauja ir į kitus miestus – Ukmergę, Šakius, Vilkaviškį, Marijampolę, Rokiškį. Šiais metais planuojama aplankyti ir Klaipėdos apskrities miestus.

„Trijų seserų“ įrengta biblioteka – dar viena savęs tobulinimo vieta, skirta ne tik skaityti ir dalintis literatūros lobynais, bet ir bendrauti – moterys raginamos perskaitytoje knygoje palikti laišką, kuriame slypi patarimas, pamąstymas, palinkėjimas…
Socialinėse erdvėse moterims (Vilniuje prekybos centre „GO9“ ir Klaipėdoje verslo centre „Herkaus galerija“) taip pat veikia ir labdaros krautuvėlė, kurioje galima auktoti rūbus, batus, aksesuarus arba juos pirkti. Tai – projekto išsilaikymo šaltinis, kuriuo naudojantis organizuojami seminarai moterims.

Projekto organizatorės kviečia permainų savo gyvenime norinčias moteris aktyviai dalyvauti seminaruose ir bendradarbiauti kartu – juk būdamos viena už visas ir visos už vieną, galime daugiau!

Parengė: Laura Barkauskaitė, VšĮ Kspic, RSV.

Skip to content