Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
AR SKAUSMAS SENYVO AMŽIAUS PALYDOVAS?

AR SKAUSMAS SENYVO AMŽIAUS PALYDOVAS?

Spaudžia, duria, maudžia – tokie ir panašūs kankinantys pojūčiai, kurie atsiranda tarsi iš niekur, tačiau priverčia sustoti ir sukausto visą kūną, ne tik trukdo dirbti, bet ir paveikia įprastą dienos ritmą.

Dažnai ir mes patys manome, kad skausmas yra neišvengiamas senatvės palydovas. Tai tiesa, bet tik iš dalies. Vyresnio amžiaus žmonėms didesnis sąnarių, sausgyslių, raumenų krūvis gali sukelti skausmus, tačiau kalbant apie skausmus, galioja ir posakis „kaip pasiklosi, taip išmiegosi“. Pajutus skausmus, dažnas iš mūsų griebiasi skausmą malšinančių vaistų, net neišbandę kitų skausmo alternatyvų, tokių kaip kineziterapija.

Kineziterapija – gydymas judesiu – yra ne tik pagrindinė reabilitacijos grandis, bet ir vaistas. Šis gydymo metodas gana dažnai taikomas ir  ligoniams, turintiems ilgalaikę negalią, patyrusiems sunkias traumas, sergantiems artritu, smegenų insultu, kenčiantiems nugaros skausmus, žmonėms patyrusiems sąnarių traumas, laikysenos koregavimui ir t.t. Kineziterapeuto užduotis – pasirūpinti, kad būtų pagerinamos paciento judėjimo galimybės, nes tikslingas judėjimas gali pagerinti ne tik bendrą savijautą, bet taip pat ir gyvenimo kokybę. Vyresnio amžiaus žmonių kaulai yra kur kas trapesni nei jaunuolių, o kaulų lūžiai neretai yra lydimi įvairių komplikacijų: gali pasireikšti plaučių uždegimas, trombozė, ir t.t. Kineziterapeutas gali padėti treniruoti raumenų jėgą ir lankstumą, gerinti koordinaciją, išmokyti, kaip nesėkmės atveju kristi, kad nebūtų patiriami kaulų lūžiai. Svarbu treniruoti čiurnos, kelio sąnarius bei pusiausvyros aparatą.

Mūsų centre dirba profesionali kvalifikuota kineziterapeutė,  kuri su visa reikiama įranga vyksta pas klientus į namus. Tai ypatingai aktuali paslauga tiems, kurie sunkiai juda arba dėl esamos ekstremalios padėties, saugodami savo ir artimųjų sveikatą, nenori išvykti iš namų.
Kineziterapeutė apžiūrės, pakonsultuos, sudarys programą ir kartu su klientu ją atliks. Vos po kelių procedūrų pajusite mankštų teikiamą naudą ir Jūsų kūnas Jums padėkos!

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis telefonu : +37064549444

Skip to content