Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
SKAUSMO MALŠINIMAS ELEKTROSTIMULIATORIAUS PAGALBA

SKAUSMO MALŠINIMAS ELEKTROSTIMULIATORIAUS PAGALBA

Šiandien retas, kuris nesiskundžia įvairiais nugaros, sąnarių, kaulų, raumenų skausmais. Nepaisant to, kad esame įpratę gydytis tradiciniais būdais, tokiais kaip judėjimas, treniruočių lankymas, masažai, vertėtų pasidomėti ir išbandyti ne tokias kasdienes procedūras. Viena iš jų – elektrostimuliacija.

Elektrostimuliacija yra labai naudinga žmogaus kūnui, todėl šią procedūrą verta atlikti ne tik žmonėms po traumų ar sergant įvairiomis ligomis, bet ir tiems, kurie reguliariai sportuoja. Elektrostimuliatorius tai specialus prietaisas, kuris yra pritvirtinamas prie kūno dalies, kurios funkcija yra sutrikusi, ir elektros impulsų pagalba sutraukia raumenis taip, kad būtų įmanomas kuo normalesnis judesys. Jis integruotais laidais perduoda elektros srovę į elektrodus ir elektra veikia skausmingas kūno dalis. Kadangi skausmas yra elektrocheminio pobūdžio, tai elektra jį blokuoja. Ši procedūra veikia pažeistus nervus, raumenis bei vidaus organus, todėl malšina nugaros, sąnarių, galvos, sumušimo bei sausgyslių uždegiminius skausmus. Taip pat stiprina ir stangrina raumenis, padeda organizmui atsipalaiduoti ir greičiau atsistatyti.

Jei šios procedūros nepaskyrė gydantis gydytojas, tuomet kineziterapeutas pirminės  konsultacijos ir apžiūros metu nusprendžia, ar elektrostimuliacija žmogui gali būti veiksminga ir ar ši procedūra apskritai reikalinga. Siekiant maksimalaus rezultato reabilitacijos procese, elektrostimuliaciją patariama derinti kartu su kineziterapijos mankštomis.

Jei ir Jums reikia konsultacijos apie elektrostimuliacijos naudą bei reikiamumą konkretaus atvejo atžvilgiu, VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centro kineziterapeutė kviečia pasikonsultuoti ir reikalui esant pasinaudoti šia procedūra asmens namuose. Daugiau informacijos sužinoti ir procedūroms užsiregistruoti galite paskambinę tel. nr. 864549444

Skip to content