Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Transportavimo paslaugos pagalba, neįgaliųjų kasdienybė tampa vis lengvesnė

Transportavimo paslaugos pagalba, neįgaliųjų kasdienybė tampa vis lengvesnė

Visuomenės ir asmenų, turinčių negalią, santykiai išgyveno įvairius etapus: nuo visiškos atskirties, pašaipos ir pasmerkimo iki integracijos į šiuolaikinės visuomenės gyvenimą. Džiugu matyti, kad ši situacija gerėja, socialinės paslaugos plečiasi ir darosi priimtinesnės ir labiau orientuotos į žmones bei jų poreikius.

Asmenų, turinčių negalią bei ligonių transportavimas yra viena iš tokių socialinių paslaugų, kuri neįgaliųjų kasdienybę padaro lengvesnę. Taip pat jei asmeniui reikia galime pasiūlyti palydėjimo ir nešimo paslaugas. Visiškai nesvarbu kur žmogus nori keliauti – nuvykti į / iš gydimo įstaigos, aplankyti kapines, pas notarą, prie jūros, pasivaikščioti į parką, pasimatyti su senu bičiuliu, o gal net į kitą šalį. Transportavimo paslaugą teikiame į bet kokią žmogaus pageidaujamą vietą.

Transportavimo paslaugą teikia profesionalūs vairuotojai, kurie komandoje visada būna dviese. Ir svarbiausia žmogus gali jaustis komfortiškai ir saugiai, nes mūsų automobiliai pritaikyti neįgaliųjų ir ligonių transportavimui. Turime kelis automobilius: erdvų, komfortišką 8 vietų, kuris gali pavėžėti ir didesnes kompanijas bei specialiai pritaikytą automobilį, kuris gali vežti tiek sėdinti, tiek gulintį asmenį. 

Pagalba, meilė klientui, ilgametė patirtis, profesionalumas – šiomis savybėmis vadovaudamiesi dirbame savo darbą. Tikime, kad asmenų, turinčių negalią, gyvenimas gerėja ir socialinės paslaugos tampa  vis labiau orientuotos į žmonių poreikius.