Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
TRANSPORTO PASLAUGOS PASIEKIAMOS VISIEMS

TRANSPORTO PASLAUGOS PASIEKIAMOS VISIEMS

Kiekvienam iš mūsų judėjimas ir mobilumas yra labai svarbus. Ne išimtis ir senyvo amžiaus amsenys ar neįgalieji, kurie nepaisant savo negalios ar pablogėjusios fizinės sveikatos, nori išeiti, keliauti, būti aktyvūs. Be pagalbgos iš šalies jiems sunku pasiekti sveikatos priežiūros, reabilitacijos, užimtumo įstaigas, dienos centrus ir kt. Yaptingai sunku tiems, kurie gyvena daugiabučiuose, namuose be liftų. Jie negali savarankiškai pakilti ir nusileisti laiptais ir taip susiduria su didelėmis susisiekimo, socialinių įgūdžių, savirealizacijos problemomis. Asmenys negalintys išvykti iš namų jaučiasi vieniši ir atstumti.

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras vykdo projektą, kurį dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė. Projekto tikslas didinti vienišų, neįgalių ir sunkiai besiverčiančių asmenų integraciją į visuomenę, teikiant jiems transporto, palydos ir nešimo paslaugas, kurios pritaikytos sunkiai judantiems, sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje ar net gulintiems ligoniams!

Jeigu Jums ar Jūsų kaimynui, draugui, giminaičiui reikalinga transporto paslauga pasiekiant įstaigas ar tiesiog norint nuvykti prie jūros – mes pasiruošę padėti!

Daugiau informacijos apie projektą bei paslaugų užsakymą galite gauti telefonu 864549444.

Skip to content