Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
UOSTAMIESČIO NEĮGALIESIEMS – NAUJOS GALIMYBĖS

UOSTAMIESČIO NEĮGALIESIEMS – NAUJOS GALIMYBĖS

Klaipėdos miesto savivaldybė ir šiemet skyrė finanasavimą 2022 metų socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektams finansuoti. Patvirtinta net 14 projektų, kurių tikslas – teikti neįgalieisiems reikalingas socialinės reabilitacijos paslaugas, padėti atkurti ir (ar) palaikyti neįgaliųjų socialinius, savarankiško gyvenimo įgudžius, didintų jų užimtumą, galimybes savarankiškai dalyvauti bendruomenės gyvenime ir darbo rinkoje.
Paslaugos bus teikiamos tiek vaikams, tiek suaugusiems turintiems negalią bei neįgalių asmenų artimiesiems.

Džiugiai pranešame, kad ir mes pradėsime teikti net dvi projekines veikas:

Individuali paslauga neįgaliajam – Kiekvienam žmogui judėjimas ir mobilumas yra labai svarbu, neįgaliesiems judėjimo funkcija dažniausiai yra stipriai apribota. Be kitų pagalbos jiems labai sudėtinga pasiekti sveikatos priežiūros, reabilitacijos, užimtumo, ugdymo ir kt. įstaigas. O ypač sudėtinga tiems, kurie gyvena daugiabučiuose ir savarankiškai negali nusileisti laiptais, tokiu būdu susidurdami su didelėmis susisiekimo, paslaugų pasiekimo, savirealizacijos, socialinio įgūdžių realizavimo problemomis. Projekto metu bus teikiamos kompleksinės transporto/nešimo bei palydos paslaugas neįgaliesiems, siekiant palengvinti jų kasdienybę, įtraukti į visuomenines veiklas bei skatinti tapti aktyviais, pilnaverčiais bendruomenės nariais.

Pagalba neįgaliojo šeimos nariams – Sparčiai blogėjant asmenų psichinei sveikatai projekto metu bus organizuojamos emocinės paramos grupės, kurios padės neįgaliųjų šeimų nariams atrasti vidinę ramybę, geriau suprasti savo bei artimojo išgyvenimus, jausmus ir motyvuos nepasiduoti. Skatinsime atsiverti ir rasti pagalbą profesionalaus psichologo ir bendraminčių kompanijoje, kalbėti apie kylančius jausmus ir jų valdymą, analizuojant kasdieniškas situacijas ir ieškant geriausių ir tinkamiausių problemų sprendimo alternatyvų. Pasitelkiant profesionalios psichologės paslaugas, dalyvius skatinsime dalyvauti įvairiose terapiniuose užsiėmimuose, kurių tikslas geriau pažinti save bei kylančias emocijas kasdienybėje.

Norint dalyvauti ir pasinaudoti projekto veiklomis arba sužinoti daugiau informacijos kviečiame skambinti telefonu 864549444 arba parašyti mums el.paštu info@kspic.lt.


Visų socialinių įstaigų patvirtintų projektų sąrašą galite rasti Klaipėdos miesto savivaldybės internetiniame puslapyje:
https://www.klaipeda.lt/lt/naujienos/skelbimai/7656/skelbiamas-socialines-reabilitacijos-paslaugu-neigaliesiems-bendruomeneje-projektu-finansavimo-2022-metu-konkursas:2067

Skip to content