Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Psicholoinė-pagalba

Psichologinė pagalba

Psichologinė pagalba moterims Klaipėdoje. Daugelis moterų kreipiasi ir sulaukia pagalbos dėl santykių su vyru, neištikimybės, problemų darbe, artimojo netekties, mirties baimės, depresijos, netikėtai užklupusių ligų, nuolatinio streso, nerimo, jaučiasi vienišos, nepasitikėjimo savimi, panikos atakų, gyvenimo prasmės nebuvimo. Neužsidarykite nuo pasaulio, visoms situacijoms yra sprendimas.
Jaučiate, kad Jums šiuo metu sunku, kreipkitės pagalbos. O gal pagalbos reikia Jūsų artimai moteriai. Išsami duomenų bazė, susisiekite anonimiškai.

Krizinio nėštumo centras

Teikia nemokamą konfidencialią pagalbą moterims bei poroms krizinio nėštumo laikotarpiu

Teikia tęstinę komplesinę įvairių specialistų pagalbą neplanuotai besilaukiančioms ir dėl to su sunkumais susiduriančioms moterims bei poroms (materialinę, finansinę, socialinę, psichologinę, ginekologinę, teisinę, dulų, genetiko)

Teikia nemokamą pagalbą patyrus abortą, praradus vaikelį dėl persileidimo ar priešlaikinio gimdymo.
Teikia psichologinę pagalbą moterims, išgyvenančioms pogimdyvinę depresiją

Skaito paskaitas gimnazinių klasių moksleiviams apie žmogaus gyvybės vystymąsi, neplanuotą nėštumą, aborto pasekmes bei atsakingus lytinius santykius

J. Juzeliūno 33 – 16, 07100 Vilnius Klaipėda
Logotipas nerastas

Klaipėdos moterų namai

Globa ir rūpyba socialinės paslaugos

Smilčių g. 6, Klaipėda Klaipėda
Logotipas nerastas

Bendruomeniniai šeimos namai

Psichologinė is socialinė pagalba šeimai:

Pagalbos šeimos padalinys teikia atvejo vadybos ir Darbo su šeimomis skyrių veikla organizuojama įstaigoje;

Pagalbos moterims padalinys teikia pagalba moterims padalinyje psichosocialinės pagalbos paslaugos teikiamos ėstaigos adresu Taikos pr. 76A, taip pat teikiamos apgyvendinimo krizių centre paslaugos teikiamos pagal poreikį ir esant laisvoms apgyvendinimo vietoms;

Pagalbos vaikams padalinys (Globos centras) teikia darbo su globėjais (rūpintojais) ir įtėviais skyriaus veikla organizuojama įstaigoje

Socislinės priežiūros ir globos skyrius, kuris teikia intensyvios krizių įveikimo pagalbos ir trumpalaikės socialinės globos paslaugas socialinę riziką patiriantiems / likusiems be tėvų globos visą parą.

Debreceno g. 48 Klaipėda

BĮ Šeimos ir vaiko gerovės centras

Socialinių įgudžių ugdymo ir palaikymo paslaugos soc. rizikos šeimoms, Trumpalaikė vaikų socialinė globa institucijoje, Globėjų mokymai ir konsultacijos, Pagalba moterims nukentėjusioms nuo smurto, prekybos žmonėmis.

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras

Psichologinė ir teisinė pagalba. Konsultacijos internetu ir telefonu. Savipagalbos grupės moterims, nukentėjusioms nuo smurto.

Smilčių g. 5 Klaipėda