Europos Sąjungos fondai, logotipas Klaipėdos miesto savivaldybė, logotipas
Psicholoinė-pagalba

Psichologinė pagalba

Psichologinė pagalba šeimai, šeimos krizių įveikimas, konfliktų ir nesutarimų sprendimas, tarpusavio santykių gerinimas, vaikų ir paauglių auklėjimo problemų sprendimas, pagalba šeimai skyrybų atveju. Su šiomis ir panašaus pobūdžio problemomis susiduria kiekviena šeima, todėl svarbu ieškoti sprendimo.
Psichologinis konsultavimas ir pagalba įvairiais šeimai svarbiais klausimais. Psichologinę pagalbą šeimai teikia kvalifikuoti specialistai, užtikrina konfidencialumą ir saugumą. Šeimos krizei įveikti galima kreiptis dėl mokamų arba nemokamų paslaugų. Duomenų bazėje raskite Jus dominančią informaciją.

socialiniu-paslaugu-informacijos-centras

VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras

Informavimas ir konsultavimas. Ligonių neįgaliųjų transportavimas ir palyda. Kineziterapeuto paslaugos klientų namuose. Asmeninio asistento pagalba senyvo amžiaus ir / ar neįgaliems asmenims.

Naikupės g. 21 Klaipėda

BĮ Sutrikusio vystymosi kūdikių namai

Institucinė vaikų globa, dienos užimtumo centras vaikams su raidos sutrikimais, paliatyvios pagalbos paslauos namuose ir institucijoje, „Atokvėpio” paslauga tėvams, auginantiems vaikus su proto ir psichikos negalia.

Labdaros ir paramos fondo “Dienvidis”

Vaikų ir jų tėvų informavimas, konsultavimas ir socialinių įgudžių ugdymas. Dienos užimtumas vaikams, pagalba pamokų ruošoje. Vaikų aprūpinimas būtiniausiais daiktais, drabužiais, avalyne.

Žilvičių g. 22 Klaipėda

UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“

Psichologinių ir sociokultūrinių paslaugų teikimas šeimoms auginančioms vaikus su negalia iki 18 metų amžiaus.

Priestočio g. 1A Klaipėda

BĮ Šeimos ir vaiko gerovės centras

Socialinių įgudžių ugdymo ir palaikymo paslaugos soc. rizikos šeimoms, Trumpalaikė vaikų socialinė globa institucijoje, Globėjų mokymai ir konsultacijos, Pagalba moterims nukentėjusioms nuo smurto, prekybos žmonėmis.

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras

Psichologinė ir teisinė pagalba. Konsultacijos internetu ir telefonu. Savipagalbos grupės moterims, nukentėjusioms nuo smurto.

Smilčių g. 5 Klaipėda
užimtumas-vaikams

Dvasinės pagalbos jaunimui centras

Dienos centro paslaugos vaikams ir jų tėvams. Psichologinė pagalba bei švietimas, socialinių įgūdžių formavimas.

Darželio g. 11 Klaipėda
Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba

BĮ Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba

Nustato asmenybės ir ugdymosi problemas. Įvertina bei skiria spec. ugdymą. Teikia psichologinę pagalbą tėvams, vaikams ir mokytojams.